08.01.2025 18:39

Астарта ввійшла до 10 найбільших корпоративних благодійників України

версія для друку
08.01.2025 18:39

Від початку повномасштабного вторгнення великі українські компанії активно долучаються до підтримки Збройних сил України, постраждалих громадян і гуманітарних ініціатив. Бізнесмени та їхні корпорації спрямовують мільярди гривень на найрізноманітніші потреби — від закупівлі озброєння та техніки для армії до гуманітарної допомоги переселенцям.

Про це йдеться у матеріалі delo.ua.

Під час війни українці демонструють унікальну стійкість, активно підтримуючи та допомагаючи армії, цивільним і тваринам. Донати надходять від великих корпорацій, малих бізнесів, організацій, фондів і приватних осіб. Великі компанії вкладають мільярди гривень у потреби війська, гуманітарні проекти, відновлення інфраструктури та багато іншого.

Одночасно мільйони громадян переказують гроші, великі та найдрібніші суми, адже, як кажуть українці, малих донатів не буває. Так і є. Будь-яка допомога конвертується у потужний фінансовий ресурс. За різними оцінками, загальний благодійний внесок вітчизняних компаній упродовж 2 років війни становив майже 59 млрд грн.

Видання визначило десятку найбільших благодійників серед великих компаній. І до цього списку ввійшла й «Астарта-Київ».

Від початку повномасштабного вторгнення родинний благодійний фонд «Повір у себе» засновника та СЕО агропромхолдингу «Астарта-Київ» Віктора Іванчика переорієнтував свою діяльність і започаткував гуманітарну платформу Common Help UA, аби допомогти відновити повноцінне життя українців, що постраждали від російської агресії.

Астарта підтримує зусилля українців по захисту незалежності та територіальної цілісності України з перших днів повномасштабного вторгнення. На початку команда «Астарти» фокусувалася на наданні термінової благодійної допомоги людям, які залишилися на прифронтових і тимчасово окупованих територіях, місцевим громадам, які приймали велику кількість релокованих українців. Допомагали астартівці і військовим – автотранспортом, амуніцією, спецобладнанням, технікою, ліками.

Згодом, коли стало зрозуміло, що війна триватиме, агропромхолдинг «Астарта» повернувся до проектів соціального впливу. Курс на Незалежність, Сміливі Гранти, «Крила», «Центри життєстійкості» - проекти, які допомогли місцевим громадам у розвитку їхньої економічної та психосоціальної самозарадності.

За цей час команді «Астарти» вдалося створити дієву й ефективну екосистему відповідального партнерства «Common Help Ukraine», яка об’єднує ресурси, можливості і зусилля українського бізнесу та проактивної частини суспільства, а також міжнародних партнерів, серед яких уряди іноземних країн, посольства й іноземні компанії. На кінець 2024 року фінансова оцінка благодійних внесків і гуманітарної допомоги «Common Help Ukraine» перевищила 1,25 млрд грн.

ІЦ УАК за матеріалами delo.ua і прес-центру "Астарти"

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування