04.11.2022 11:45

Астарта – у ТОП-30 стійких приватних компаній України

версія для друку
04.11.2022 11:45

Агропромхолдинг «Астарта-Київ» увійшов у рейтинг видання Forbes Ukraine «30 стійких приватних компаній України».

Згідно з даними видання, за 7 місяців війни Україна втратила понад третину економіки, і на початок осені лише кожне пʼяте підприємство зуміло відновитися до минулорічного рівня. Але деякі компанії змогли зберегти й адаптувати бізнес під нові реалії воєнного часу.

Серед них – Астарта, яка оперативно трансформувала всі бізнес-процеси в умовах війни, аби продовжувати розвиватися та підтримувати країну, громади, наших захисників, допомагати внутрішньо переміщеним особам, родинам, постраждалим від війни та, звичайно, воїнам ЗСУ.

"На сьогоднішній день спільними зусиллями ми змогли залучити 411 млн грн гуманітарної допомоги, допомігши понад 708 тис. постраждалих осіб.

Залишатися соціально спрямованим бізнесом нам допомагає особиста відповідальність та максимальна самовіддача кожного члена команди, які 24/7 працюють на Перемогу.

Ми усвідомлюємо, що в наших руках – добробут десятків тисяч родин наших працівників і пайовиків у різних регіонах України. Сьогодні - саме ми на захисті продовольчої безпеки України та світу.

Пишаємося і щиро вітаємо команду агропромхолдингу із заслуженим визнанням! Внесок кожного члена команди у спільну роботу – неоціненний", - зазначили в Астарті.

 

*Рейтинг формувався на основі опитування півтори сотні найбільших українських приватних компаній та банків про ключові показники їхнього бізнесу під час війни. Детальніше про рейтинг – на сайті видання Forbes Ukraine, посилання на статтю – тут.

 

ІЦ УАК за матеріалами Фейсбук-сторінки "Астарта-Київ"

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування