19.09.2022 09:30

Астарта розпочала сезон цукроваріння 2022

версія для друку
19.09.2022 09:30

На переробних підприємствах Астарти стартував новий сезон цукроваріння. 16 вересня переробку цукрових буряків розпочали два цукрові заводи компанії. У третій декаді та на початку жовтня будуть запущені ще три заводи.

"У новий переробний сезон, як і минулого року, увійдуть п’ять цукрових заводів агропромхолдингу. Підприємства повністю готові до роботи. Крім капітальних ремонтів реалізовані і програми з енергозбереження – реконструкція випарної станції та теплової схеми,  заміна схеми сушіння жому з газу на пелети рослинного походження. Усі заходи спрямовані на підвищення енергоефективності і якості продукції, стабільності та ритмічності переробки сировини впродовж всього сезону", – зазначив Євген Садовий, директор з переробки продуктів сільськогосподарського виробництва Астарти.    

Тим часом аграрні підприємства агропромхолдингу продовжують збирання цукрових буряків. Загальна площа під культурою – 32,5 тис. га.

"Очікуємо гарний врожай. Фітосанітарний стан буряку задовільний. Якісні показники різняться в залежності від регіону – на Заході вища врожайність, на Полтавщині вища цукристість, але по виходу цукру це дасть паритетний результат. Умови збирання важкі – щодня ідуть дощі. Втім всі налаштовані на ефективну роботу, бо розуміють, що потрібно захистити продовольчий фронт і максимально допомогти Збройним силам України досягти перемоги", – прокоментував Вадим Скрипник, директор з сільськогосподарського виробництва Астарти.

ІЦ УАК за матеріалами прес-центру "Астарти-Київ"

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування