28.04.2022 17:10

Астарта потрапила до ренкінгу компаній, які вкладаються в оборону України

версія для друку
28.04.2022 17:10

Український бізнес зустрів ворога разом з усією Україною.

Багатьом підприємцям стали в нагоді їх бізнес навички – вміння швидко приймати рішення в умовах тотальної невизначеності і раціонально використовувати наявні ресурси.

delo.ua представило ренкінг компаній України, які активно працюють на пришвидшення перемоги України.

Компанія "Астарта" також увійшла до цього переліку.

Гуманітарна місія Астарти включає в себе підтримку військових, територіальної оборони та цивільного населення України, яке постраждало внаслідок війни. На сьогодні в агрохолдингу діляться такими результатами:

  • надали допомогу на майже 60 млн грн у співпраці з військово-цивільними державними адміністраціями. Це більше 590 тонн продуктів харчування, 85 одиниць автотранспорту та інші матеріальні ресурси;
  • доставили майже 2000 тонн гуманітарних вантажів Всесвітньої продовольчої програми ООН, та понад 2500 тонн продовольства громадам в рамках гуманітарної місії з Посольством Швейцарії в Україні;
  • в якості генерального партнера гуманітарного проєкту Common Help UA доставили майже сотні організацій та громад у 13 областях України понад 120 тонн гуманітарної допомоги від західних партнерів і надали харчування, ліки, одяг та засоби гігієни більш ніж 60 тисячам евакуйованих мешканців.

Працівники "Астарти" теж активно долучилися до благодійної справи – регулярно перераховують до 50% місячного доходу на допомогу Збройним силам України, виготовляють та формують додаткові продуктові набори.

Разом до перемоги України!

ІЦ УАК за матеріалами фейсбук-сторінки "Астарти"

Новини


Як Ви оцінюєте ефективність відновленої роботи Міністерства аграрної політики за 100-бальною шкалою?:
Інші опитування