Аграрним комітетом на розгляд Верховної Ради України передано 34 законопроекти, які Комітет рекомендує прийняти. Про це повідомив заступник голови Аграрного комітету Олександр Бакуменко.
Він наголосив, що найбільш важливі з цих законопроектів спрямовані на виконання Україною зобов’язань перед ЄС, вирішення питань малих форм господарювання шляхом врегулювання відносин у сфері виробництва органічної продукції, а також врегулювання земельних відносин, які стосуються усіх суб’єктів аграрного ринку.
«Розгляд законодавчих ініціатив по блоках є корисним та результативним. Прикладом такої ефективної роботи як раз було прийняття законопроектів в аграрній сфері протягом шостої сесії. Отже, протягом сьомої сесії запропонував продовжити нашу роботу у вигляді тематичних днів», ― зазначив Бакуменко.
Читайте також: Козаченко увійшов до топ-3 найбільш ефективних депутатів-аграріїв
«Тому звернувся до голови Верховної Ради України з переконливим проханням щодо включення до розкладу пленарних засідань Верховної Ради України на наступний пленарний тиждень для розгляду 21 вересня таких аграрних законопроектів: №5448 ― це євроінтеграційний законопроект, метою якого є удосконалення засад правового регулювання органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції; №2845 та альтернативного до нього №2845-1 ― це також євроінтеграційні законопроекти, які спрямовані на гармонізацію українського законодавства до законодавства ЄС у частині порядку забезпечення безпечності та гігієни кормів; №6049 та №6049-1 ― зазначені законопроекти стосуються оптимізації використання масивів земель сільськогосподарського призначення, порушені в них питання є нагальними і потребують негайного законодавчого врегулювання; №6673 ― євроінтеграційний законопроект, метою якого є вдосконалення діючих фітосанітарних процедур та створення умов для ефективної роботи Держпродспоживслужби», ― повідомив заступник голови Аграрного комітету.
Зазначимо, що президент УАК Леонід Козаченко входить до складу Аграрного комітету ВР і є головою Підкомітету з питань економічної і фінансової політики в агропромисловому комплексі.
ІЦ УАК за матеріалами agravery.com.