08.04.2016 12:59

Аграрії чекають реальних дій влади

версія для друку
08.04.2016 12:59

Представники професійних громадських об`єднань вчергове звернулись із відкритим листом до влади. На цей раз до голови ВРУ  Володимира Гройсмана. Зокрема, у ньому аграрії стверджують, що не зважаючи на великий резонанс, численні пропозиції та звернення асоціацій до влади,  а також важливість  для нормального функціонування агросектору, процес внесення змін до законодарства щодо оподаткування сільгоспвиробників умисно затягується.

Тож представники професійних громадських об`єднань вимагають від влади невідкладно вжити заходів  для пошуку оптимального рішення щодо виходу із цього складного становища.

 "Нами запропоновані реальні законодавчі зміни, які компенсують втрати Державного бюджету у разі підтримки законопроекту №3851-1. Це дасть змогу переконати Міжнародний валютний фонд у доцільності даного рішення. Переконливо просимо Вас, згідно регламенту Верховної Ради України, поставити на порядок денний чергового пленарного засідання законопроект №3851-1 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо захисту прав платників податку на додану вартість, в тому числі сільгосптоваровиробників", який пройшов розгляд у профільних комітетах" - говориться у листі до Голови ВРУ. У разі неврахування інтересів аграріїв  протестні акції  під стінами ВРУ можуть бути продовжені.

Із повним текстом листа  Ви можете  ознайомитись у вкладенні.

ІЦ УАК

ДодатокРозмір
zvernennya_do_groysmana_v.b.pdf417.99 КБ

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування