Агентство інвестицій та розвитку

версія для друку

Для подальшого нарощування сільськогосподарського потенціалу України потрібні великі інвестиції, які допоможуть зробити аграрну галузь конкурентоспроможною, а відтак і однією з найпотужніших у світі. На 2-му з'їзді ВГО "Українська аграрна конфедерація" було прийнято рішення щодо розробки і реалізації в Україні політики, спрямованої на залучення в агрокомплекс інвестицій. Саме з цією метою і створене перше в Україні Агентство інвестицій та розвитку.

Головним завданням агентства є залучення інвестицій на підприємства АПК шляхом створення платформи для контактів замовників з потенційними інвесторами і кредиторами, визначення можливостей їх співробітництва, розробки наукової і проектної документації, супроводження реалізації проектів.

Агентство інвестицій та розвитку працює передовсім над найперспективнішими, спрямованими, зокрема, на запровадження альтернативних видів і джерел енергії, на здійснення значних заощаджень енергоресурсів при виробництві сільськогосподарської продукції, а також - націлених на модернізацію переробної та харчової промисловості у зв’язку із новими вимогами Світової організації торгівлі, осучаснення окремих галузей, що забезпечують системну розбудову агропродовольчого комплексу тощо. Таким чином, агентство є дійовим посередником між інвесторами та українськими підприємствами.

Агенство інвестицій та розвитку:

  • фінансовий інструмент Української Аграрної Конфедерації - головного органу галузевих асоціацій, професійних об'єднань, підприємницьких структур АПК;
  • унікальна сполучна ланка між підриємствами - членами УАК та кредитно-фінансовими установами;
  • партнер членів УАК для сприяння залучення інвестицій.

Цілі Агенства інвестицій та розвитку:

  • ініціювання та реалізація проектів важливих для економіки України;
  • інтенсифікація зв'язків між підприємствами та фінансовими установами;
  • сприяння активізації, зростанню та розвитку діяльності українських підприємств.

 

Адреса:

Агентство інвестицій та розвитку
вул. Саксаганського 53/80, оф.206, м. Київ, 01033, Україна

Тел/факс: +38 (044) 223-43-76
e-mail: agencyid@gmail.com

http://aid.com.ua

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування