20.12.2017 16:00

17 країн підписали заяву про безпечне використання пестицидів

версія для друку
20.12.2017 16:00

На 11-й всесвітній конференції СОТ США, Уганда і Кенія поширили заяву із закликом до всіх членів організації посилити застосування санітарних і фітосанітарних заходів щодо застосування пестицидів і діяти строго на науковій основі.

У заяві основна увага приділяється використанню пестицидів та їх впливу на міжнародну торгівлю сільськогосподарськими продуктами та продуктами харчування в цілому.

Зокрема, пропонується підвищити ефективність роботи з проблемою максимальних рівнів залишків пестицидів в продукції і забезпечити більш широкий доступ до альтернативних пестицидів, особливо в країнах, що розвиваються.

«Розробка науково обґрунтованих санітарних і фітосанітарних заходів, має вирішальне значення для захисту здоров'я людини і навколишнього середовища, для сприяння торгівлі та надання сільськогосподарським виробникам можливості вирішувати зростаючі глобальні проблеми населення. Цією заявою ми робимо ще один крок в цьому напрямку. Ми з нетерпінням чекаємо продовження співпраці з усіма партнерами по встановленню міжнародних стандартів залишків пестицидів, що дозволить безпечно використовувати пестициди і в той же час полегшить торгівлю продуктами харчування та сільськогосподарською продукцією», — зазначив Сонні Пердью, Міністр сільського господарства США.

Країни, що підписали заяву:

1.     Бразилія

2.     Канада

3.     Уругвай

4.     Коста-Ріка

5.     Колумбія

6.     Мадагаскар

7.     Панама

8.     Домініканська Республіка

9.     Перу

10.  Чилі

11.  Кенія

12.  Уганда

13.  Аргентина

14.  Японія

15.  Гватемала

16.  Парагвай

17.  Сполучені Штати

 

ІЦ УАК за матеріалами superagronom


Що найбільше заважає розвитку аграрного бізнесу?:
Інші опитування