19.10.2017 17:08

Виставка EuroAGRO-2017, Львів

версія для друку
19.10.2017 17:08

Вдруге у Львові 28-30 листопада відбудеться міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO», яка є яскравим прикладом співпраці двох країн (Польщі і України)  в агропромисловому секторі.

Організатори виставки - Kielce Targi S.A (Польща) і ПрАТ «Гал-ЕКСПО» (Україна).

Інформаційний партнер - Українська аграрна конфедерація.

Захід орієнтовано на дрібних та середніх фермерів. Основна мета - познайомити західноукраїнських аграріїв з найновішими технологіями, які збільшуюьб потенціал дрібних та середніх господарств.

Асортимент продукції, який цьогоріч буде представлений на виставці  дає змогу виконувати практично всі технологічні процеси аграрного виробництва. Зокрема, на площі 5000 кв.м. буде представлено: агротехніку (комбайни, сівалки, жниварки, дискові борони, культиватори, розкидачі міндобрив, передпосівні агрегати, агрегати ґрунтообробні, плуги, ін.); мікродобрива, засоби захисту рослин, насіння; лабораторне обладнання; садовий інструмент; IT технології в управлінні АПК та ін.

Ділові заходи в рамках виставки «EUROAGRO 2017» сформовано відповідно до актуальних проблем агропромислового комплексу з урахуванням останніх тенденцій розвитку галузі.

Серед важливих подій виставки – «Дні польського сільського господарства в Україні», які організовує Відділ сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства Республіки Польща у Києві.

Під час виставки українські виробники зможуть продемонструвати свої досягнення, почерпнути успішний досвід колег з інших європейських країн, зокрема з Польщі. Також, гості зможуть ознайомитись з новими технологіями, запропонованими польськими виробниками, взяти участь у конференціях, семінарах і дискусійних панелях та обговорити актуальні питання в сільському господарстві.

Міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO» - це ще один сміливий крок до євроінтеграції України!

Локація - виставковий центр Південний-ЕКСПО (м. Львів, вул. Щирецька, 36).

Реєстрація на сайті galexpo.com.ua.


Що найбільше заважає розвитку аграрного бізнесу?:
Інші опитування