26.11.2015 (All day)

VIII Всеукраїнська конференція "Молочний бізнес - 2015"

версія для друку
26.11.2015 (All day)

Президент Української аграрної конфедерації Леонід Козаченко 26 листопада 2015 року взяв участь у роботі Всеукраїнської конференції "Молочний бізнес - 2015".

Конференція "Молочний бізнес", що регулярно проводиться в кінці листопада, завжди підбиває підсумки року і дає уявлення про те, що очікує галузь e 2016 році.

У поточному  році на конференції традиційно був зроблений аналіз поточної ситуації галузі, причому у делегатів була можливість  оцінювати і порівнювати: адже спікерами виступали як зарубіжні аналітики з ЄС, які перезентували картину світового молочного ринку, так і представники найближчих сусідів: Білорусі та РФ.

Особливо цікавою виявилась дискусія 2 сесії заходу,  яка стосувалась необхідності регуляторних  і техноллогічних змін у молочній галузі.  За участю Президента УАК  - модератора Л.П. Козаченка спікери та аудиторія обговорили питання впливу громадських професійних об'єднань  на законодавчі рішення Верховної Ради України стосовно молочної галузі, торкнулись питань модернізації підприємств та нових можливостей для молокопереробників.  

ІЦ УАК


Найбільша проблема АПК сьогодні - це :
Інші опитування