21.06.2016 (All day)

Відкриття комплексу "Бунге Україна" у Миколаєві

версія для друку
21.06.2016 (All day)

15 червня 2016 року за участю Президента України, високопосадовців, заступника міністра сільського господарства США та представників дипломатичного корпусу на території Миколаївського морського порту компанія "БунгеУкраїна"  представила безпрецедентний проект – сучасний виробничо-перевантажувальний комплекс.  

В урочистій церемонії відкриття також взяли участь представники міжнародних фінансових інституцій, вище керівництво українського та закордонного офісів компанії: Голова Ради Директорів компанії Бунге Патрік Лупо, Головний виконавчий директор "Бунге" регіону Європа, Близький Схід та Африка Томмі Йенсен.

Керуючий директор "Бунге Україна" Дмитро Горшунов, виступаючи на церемонії відкриття об'єкту прокоментував його значення і стратегію розвитку бізнесу компанії: "Комплекс продовжує стратегію нашої компанії, спрямовану на розвиток інфраструктури у Миколаївському морському порту.

У 2011 році компанія збудувала тут сучасний перевантажувальний термінал, який розширив зернові експортні потужності України більше ніж на 3 млн тонн на рік. Сукупна вартість обох проектів складає $ 280 млн, і, враховуючи їх успішність, ми готові розглядати подальші можливості для інвестування не лише в розвиток інфраструктури аграрного сектору".

ІЦ УАК


Що найбільше заважає розвитку аграрного бізнесу?:
Інші опитування