23.03.2018 14:42

SMART AGRO MARKETING FORUM – все, що потрібно для успішного агромаркетингу

версія для друку
23.03.2018 14:42

SMART AGRO MARKETING FORUM —спеціалізований форум, присвячений розумним технологіям, сучасним методам роботи та новітнім інструментам для успішного агромаркетингу, запрошує 6 квітня 2018 новаторів, розробників нових рішень, маркетинг-директорів, керівнків агрокорпорацій та маркетингових агентств і просто небайдужих, приєднатися та стати частиною нового проекту.

Smart Agro Marketing Forum обіцяє стати  унікальним market place для професіоналів  агро-бізнесу, які зможуть  представити продукти і послуги, розширити  свої можливості та здивувати  потенційних клієнтів і конкурентів.

Завдання форуму:

·  розкрити учасникам тонкощі використання інноваційних технологій, нових рішень та передових методів в рекламній комунікації зі споживачем;

·  розказати та показати, як використовувати  smart-інструменти, хмарні технології, правильний софт та вмілий SMM для створення вдалого іміджу агро компанії

·  обговорити переваги та недоліки сучасних інструментів просування продуктів та брендів на аграрному ринку;

·  знайти нові шляхи впливу на споживачів для збільшення обсягів продажу та отримання бажаного прибутку для агро компанії.

Smart Agro Marketing Forum  відбудеться 6 квітня 2018 року за адресою: м. Київ, вул. Дорогожицька, 1, конференц-зал технопарку UNIT.City - UNIT.Core.

Детальніше: SMARTAGROMARKETING.COM.UA та https://www.facebook.com/sagromarkforum

 

Найбільша проблема АПК сьогодні - це :
Інші опитування