17.12.2015 18:18

Семінар "Електронна реєстрація права оренди земель с/г призначення: можливості та проблеми"

версія для друку
17.12.2015 18:18
21.12.2015

ВГО “Українська аграрна конфедерація”  ініціює проведення практичного семінару на тему: “Електронна реєстрація права оренди земель с/г призначення: можливості та проблеми".

На сьогодні процедура державної реєстрації права оренди на земельні ділянки є однією із нагальних сучасних проблем, яка суттєво перешкоджає діяльності сільськогосподарських виробників та ведення агробізнесу в Україні.

Протягом останніх шести місяців ВГО “Українська аграрна конфедерація” тісно співпрацювала з Міністерством юстиції України щодо врегулювання зазначеної проблеми шляхом спрощення процедури самої реєстрації.

Так, на початку вересня УАК спільно з Департаментом державної реєстрації Мін’юсту ініціювали впровадження у декількох областях України пілотного проекту з електронної подачі заявок на реєстрацію права оренди земель сільськогосподарського призначення.

З метою ознайомлення із результатами цього проекту 21 грудня 2015 року о 14.00 в офісі компанії "AgroGeneration" (м. Київ, вул. Басейна, 6, 8 поверх) відбудеться семінар, на якому його учасники – представники аграрних компаній “Астарта-Київ” та “Укрлендфармінг” поділяться своїм досвідом щодо електронної реєстрації права оренди земель сільськогосподарського призначення.

Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації за тел. (044) 287 65 66,   289-97-21, або  e-mail: roschyna@agroconf.org


Що найбільше заважає розвитку аграрного бізнесу?:
Інші опитування