16.12.2015 (All day)

Круглий стіл “Податкові зміни: нові можливості чи нові проблеми для розвитку економіки України”

версія для друку
16.12.2015 (All day)

16 грудня 2015 року  за ініціативи УСПП відбувся круглий стіл "Податкові зміни: нові можливості чи нові проблеми для розвитку економіки України?"

Участь у заході взяли президент УСПП, голова Антикризової ради громадських організацій Анатолій Кінах, народний депутат, Президент Української аграрної конфедерації Леонід Козаченко,  голова парламентського комітету з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк, а також представники центральних органів законодавчої і виконавчої влади, Антикризової ради, громадських організацій України, галузевих асоціацій та організацій роботодавців, бізнесу, наукових організацій.

Виступаючи на заході, Л. Козаченко наголосив на тому, що зміни до Податкового кодексу України створять величезні проблеми для населення країни вцілому - існує ризик знищення цілих галузей економіки. "Зокрема, сільгоспвиробники сьогодні налаштовані дуже радикально, адже розуміють, що втрачають фактично все. Вони готові до проведення Загальнонаціонального страйку  з вимогою не допустити прийняття такого Податкового кодексу та Бюджету держави" - заявив він.

Крім того, присутні обговорили шляхи удосконалення системи оподаткування, зокрема, компромісного варіанту проведення податкової реформи, узгодженого за результатами засідання Національної ради реформ 8 грудня, у контексті прийняття Державного бюджету на 2016 рік та забезпечення розвитку реального сектору економіки України.

ІЦ УАК

   

 


Що найбільше заважає розвитку аграрного бізнесу?:
Інші опитування