18.01.2018 14:02

Круглий стіл «Інвестиції та кредитування в агробізнесі: особливості і перспективи»

версія для друку
18.01.2018 14:02
08.02.2018

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у роботі Круглого столу «Інвестиції та кредитування в агробізнесі: особливості і перспективи», співорганізаторами якого є Українська аграрна конфедерація, Інститут агробізнесу та Інститут кредитних відносин КНЕУ за підтримки Проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку».

До участі у заході запрошені представники органів державної влади, українського аграрного бізнесу, банківських установ, міжнародних фінансових та громадських організацій, провідні аграрні експерти та науковці.

Під час дискусії передбачається обговорити  питання  щодо особливостей інвестування в аграрний сектор економіки України, зокрема умови кредитування банківськими та небанківськими кредитними установами, розвиток нових інструментів інвестування (аграрні розписки) в умовах продовження мораторію на продаж землі.

Захід відбудеться 8 лютого 2018 року о 10.00  у ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана» за адресою: м.Київ, вул Дегтярівська, 49-г, 6 поверх, зал засідань № 062.

Просимо зареєструватися, оскільки кількість місць обмежена

https://docs.google.com/forms/d/1mAPnScE-zn7i1JY_S4imShcxs6OLAL3Z-ykqFOu...

ІЦ УАК 


Найбільша проблема АПК сьогодні - це :
Інші опитування