12.04.2016 15:39

Асоціація адвокатів України проведе ІІ Всеукраїнський аграрний форум

версія для друку
12.04.2016 15:39
22.04.2016

Асоціація адвокатів України та Всеукраїнська аграрна конфедерація  запрошують взяти участь у II Всеукраїнському Аграрному Форумі ААУ, що відбудеться у м. Києві 22 квітня 2016 року.

На форумі будуть обговорюватися найактуальніші питання, зокрема:

Нестандартні договірні схеми в агробізнесі, плюси та мінуси скасування мораторію для аграріїв, способи формування та збереження земельного банку

-Як взяти землю у держави (земельні торги, способи позаконкурентного отримання земельних ділянок, оренда невитребуваних паїв). -Реєстрація прав на землю: проблеми та шляхи вирішення.

-Оформлення документів на майно у с/г: право на врожай, врожайність, право на ВРХ, оцінка землі, майна та стану ґрунту. Оформлення застави на таке майно.

-Захист керівника агропідприємства від кримінальної відповідальності. Державна реєстрація прав на землю у 2016 р.

Проблемні аспекти: електронна реєстрація прав, нові зміни у законодавстві, документи, що підтверджують права, система реєстрації прав. 

-Як взяти землю у держави (земельні торги, способи позаконкурентного отримання земельних ділянок, оренда невитребування.

Оподаткування: 

-Що чекає товаровиробника в умовах «повзучої» податкової реформи. Що вже змінилось і що зміниться в оподаткуванні податком на додану вартість: як вплине скасування спецрежиму на  агросектор. 

- Податок на прибуток vs єдиний податок.  Як працювати збитковому, прибутковому і надприбутковому підприємству.  Нюанси податкових різниць. 

- Плата за землю та іншу нерухомість в 2016. В який момент власник і орендар стає платником земельного податку. Використання даних земельного кадастру при нарахуванні податку. Орендна плата за землі державної і комунальної власності. Особливості сплати за земельні ділянки, які агропідприємство здає в суборенду.

- Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки: бази даних про власників, порядок сплати, законні можливості мінімізації.

- Міжнародне податкове планування для агрохолдингів: Низькоподаткові юрисдикції як інструмент оптимізації. Структурування агрохолдингу з використанням іноземних компаній в низькоподаткових юрисдикціях. План BEPS. Валютні обмеження  Нацбанку: від 160-ї до 863-ї і не тільки. Передумови для рейдерського захоплення аграрних підприємств, як їм запобігти.

-Цілі рейдерського захоплення аграрних підприємств – як далеко зайде ворог.

-Найпоширені інструменти які використовує рейдер для захоплення агропідприємств – практичні приклади. -Актуальні аспекти та механізми захисту від рейдерського захоплення – роль правоохоронних та судових органів.

-Захоплення майна аграрних підприємств та перешкоджання іх роботі при виконання заходів забезпечення позову.  

Доповідачі та експерти заходу:

Олександр Поліводський, адвокат, партнер ПФ "Софія", Віктор Кобилянський, адвокат, спеціалізація – земельне право, Андрій Заблоцький, радник Sayenko Kharenko, керівник напрямку «Сільське господарство» Офісу ефективного регулювання BRDO (Better Regulation Delivery Office), Біленко Сергій Борисович, експерт у сфері правового регулювання земельних стосунків, помічник-консультант народного депутата України, член Ради асоціації "Земельна Спілка України", Кошиль Андрій Григорович, президент асоціації "Земельна Спілка України", Янкович Віталій Олександрович, старший юрист «ALEXANDROV&PARTNERS», Мартин Андрій Геннадійович, доктор економічних наук, завідуючий кафедрою землевпоряджувального проектування НУБиП України, Спіцина Людмила Вісилівна, Запорізька обласна державна адміністрація), Струць Микола Петрович, АО «IMG Partners», Партнер, адвокат, арбітражний керуючий, Леся Каспрук АО «IMG Partners», Партнер, адвокат.     

Програма заходу знаходиться у вкладенні.  

Додаткову інформацію Ви можете отримати  на сайті http://uaa.org.ua/events/4956/,  за тел.: +38(067) 501-56-10 або написавши на електронну скриньку agro-forum@uaa.org.ua

ДодатокРозмір
programa_22.04.2016.pdf140.29 КБ

Що найбільше заважає розвитку аграрного бізнесу?:
Інші опитування