16.09.2016 (All day)

Зустріч Л.Козаченка із редактором "Gazeta Polska" Томашем Сакевичем

версія для друку
16.09.2016 (All day)

Президент Української аграрної конфедерації Леонід Козаченко 16 вересня 2016 року провів робочу зустріч із редактором "Gazeta Polska" Томашем Сакевичем. Сторони обговорили   важливість проведення спільних проектів у рамках Національного Форуму "Трансформація України", що був створений з метою сприяння координації зусиль громадянського суспільства, влади, опозиції та ключових міжнародних інституцій в розробці та реалізації євроінтеграційної моделі розвитку України.

Зокрема, основним завданням даного Форуму є розробка та впровадження підходу використання досвіду Польщі у трансформації країни згідно стандартів ЄС, спираючись на найкорисніший досвід та найкращі європейські практики побудови демократичної держави, задля забезпечення сталого розвитку держави на благо українського народу.  

У розмові із паном  Сакевичем Леонід Козаченко підкреслив виняткову важливість участі польської сторони у адаптації українського законодавства до європейських та світових норм, консолідація навколо національних інтересів, а також зв'язок із парламентами інших країн, що є партнерами нашої держави. "В історії наших країн є багато спільних  як позитивних, так і досить тяжких моментів, але  Україна  і Польща  мають спільно попрацювати заради блага наших народів. Польща - це одна із найсильніших  країн ЄС, та чудовий приклад того, як можна  при правильних підходах досягти максимальних результатів та прогресу.  Нам дуже важливо вивчати ваш досвід та  намагатись його імплементувати в Україні. Спільна робота України та Польщі зможе  забезпечити нашим країнам стабільність, міцність та процвітання на довгі роки" - зазначив він.  

ІЦ УАК


Що найбільше заважає розвитку аграрного бізнесу?:
Інші опитування