29.12.2022 13:52

Запрошуємо до навчання до Школи безпечності харчових продуктів!

версія для друку
29.12.2022 13:52

Шановні колеги,

 

Війна в Україні не лишила нам вибору. Якщо раніше можна було говорити, що наш аграрний сектор настільки потужний, що може сам обирати собі шляхи подальшого розвитку, то тепер, коли Україна на практиці стала членом сучасної міжнародної спільноти, аграрії мають повною мірою скористатися тими можливостями, які відкриваються перед нашою країною на міжнародних ринках. Але для цього потрібно принаймні знати, що там відбувається і які існують правила гри. А ще краще – отримати систематичні знання, які забезпечать сильні позиції агропромислових підприємств у стосунках з трейдерами, дозволять експортувати продукцію без посередників, зміцнити свої позиції на міжнародних ринках.

 

ГО «Аналітичний центр Аграрного союзу України» за ресурсної підтримки Форуму громадянського суспільства Східного партнерства, яке фінансується ЄС, у співпраці з Торгово-промисловою палатою України та ВГО «Українська аграрна конфедерація» з метою надання знань про вимоги сучасних ринків виробникам аграрної та харчової продукції, а також забезпечення супроводу їх застосування на практиці започатковують Школу Харчової Безпеки – Food Safety School. Школа працюватиме в форматі проведення тренінгів, які супроводжуються допомогою лекторів при застосуванні отриманих знань діяльності власного господарства, захистом результатів застосування знань на практиці та отриманням сертифікатів, які підтверджують отримання власниками, керівниками та фахівцями господарств відповідних знань. Пропонуючи такий формат, ми намагаємося максимально підвищити дієвість навчання та уникнути формалізації та бюрократизації, якими, на жаль, ще лишаються переобтяженими традиційні формати освіти. Навчання вестимуть найдосвідченіші українські фахівці - викладачі Київського національного економічного університету, Київського торгово-економічного університету та інші фахівці, об'єднані в сучасну тренерську мережу, створену у 2020 році за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

 

Запрошуємо на навчання керівників та фахівців підприємств харчового бізнесу, у тому числі молодих фахівців, які бажають отримати знання щодо модернізації активів підприємства відповідно до вимог світових ринків для відновлення діяльності підприємства на етапі післявоєнної відбудови, яка відбуватиметься за підтримки міжнародної спільноти.

Загальна тривалість курсу 15 тижнів. Курс розбитий на 3 модулі. Вартість модуля 16 000 грн. Для першого набору діє знижка 40% (9 600 грн). Більше інформації – у доданих файлах.

 

Реєстрація на навчання через гугл-форму тут.

зворотний зв'язок за телефоном: 067 444 66 49, Рощина Тетяна Миколаївна

Чекаємо на плідну співпрацю!

 
ДодатокРозмір
concept.pdf167.57 КБ
info.pdf154.56 КБ
program.pdf172.86 КБ

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування