05.04.2018 19:00

Всеукраїнський Аграрний форум ААУ об’єднає аграрну, юридичну та бізнес-спільноту

версія для друку
05.04.2018 19:00
Асоціація адвокатів України запрошує усіх бажаючих взяти участь у ІІІ Всеукраїнському Аграрному Форумі ААУ, який відбудеться 13-го квітня.

Місце: Торгово-промислова палата України, вул. Велика Житомирська, буд.33, м. Київ.
Час: 9:00-18:00

Вартість участі для членів УАК – 1000 грн.

Реєстрація http://www.uaa.org.ua/events/7177/

На форумі лідери аграрного ринку поділяться своїм досвідом на тему, як побудувати ефективний та прибутковий агробізнес. Також на форумі планується розкрити найактуальніші та найгостріші питання сучасного агробізнесу: питання орендних відносин та альтернативи звичайним договорам, захисту бізнесу, антирейдерства та протидії шахрайству, а також розвитку і розширення агробізнесу.

Під час першої панелі, яка відбудеться у вигляді дискусії (09:40 – 11:00) можна буде ознайомитися з тим, як агрохолдинги, фермери та аграрії стали успішними. Які конкретно кроки у кризові чи вирішальні моменти забезпечили їм подолання труднощів та подальший розвиток. Конкретні відповіді на запитання «ЯК» даватимуть представники найвідоміших агрохолдингів, інноваційні аграрії, а також іноземці, які досягли визначних успіхів в українському агробізнесі. 

Під час другої панелі (11:30 – 13:00) - йтиметься про найгостріші проблеми, які наразі постають перед кожним агробізнесом (питання орендних відносин та міни, складні земельні конструкції (емфітевзис, сервітут, спільний обробіток тощо), побудову роботи з пайовиками, збільшення земельного банку, гострі податкові питання.

Під час третьої панелі (14:00 – 15:30) - можна буде спланувати систему ефективного захисту агробізнесу.Дана панель охоплює не лише засоби протидії рейдерським атакам, які вразили Україну в 2017 році. Відомі спікери поділяться досвідом успішного проходження податкових перевірок, уникнення кримінальної відповідальності, судового захисту в найпоширеніших категоріях справ, боротьби з шахрайськими елементами, правильного забезпечення фізичної охорони аграрних об’єктів.

Під час четвертої панелі (16:00 – 17:30) - говоритимуть про особливості, способи розвитку та розширення агробізнесу шляхом виходу на міжнародні ринки, залучення фінансування, підвищення економічної ефективності, використання інновацій. 

Детальна інформація за посиланням http://www.uaa.org.ua/events/7177/

Більше інформації, партнерські програми та відповіді на будь-які запитання можна отримати за телефоном (067) 501 56 10, або agro-forum@uaa.org.ua.

 

 

 

 

 


Що має бути пріоритетним у завершенні земельної реформи?:
Інші опитування