16.07.2015 11:19

ВАФ: Аграрії за збереження спецрежиму оподаткування ПДВ. Резолюція

версія для друку
16.07.2015 11:19

У Києві 9 липня 2015р. відбувся V Всеукраїнський аграрний форум. Мета Форуму - донести до влади і суспільства інформацію про реальний стан речей у галузі та можливий негативний вплив у разі скасування спецрежиму оподаткування ПДВ для аграріїв.

Участь у Форумі узяв Міністр аграрної політики і продовольства України Олексій Павленко, народні депутати України, а також понад 300 делегатів від Аграрного союзу України, Української аграрної конфедерації, Всеукраїнської аграрної ради, асоціації "Український клуб аграрного бізнесу", Аграрної партії України, Союзу птахівників України, Асоціації виробників молока, Асоціації свинарів України та ін.

Учасники Форуму одностайні у тому, що у разі скасування спецрежиму оподаткування ПДВ, на аграрний сектор чекають важкі за наслідками незворотні руйнівні процеси, які відкинуть галузь на десятки років назад.

За результатами Форуму, учасники прийняли Резолюцію відповідно до якої доручили Співголовам ВАФ звернутися до Президента України, Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України, Міжнародного Валютного Фонду, голів депутатських фракцій у Верховній Раді України щодо недопущення скасування спеціального режиму оподаткування ПДВ сільгоспвиробників до 1 січня 2018 року та дискримінаційної норми щодо неповернення ПДВ при експорті зерна та технічних культур з метою забезпечення виконання пункту 2.1. розділу XI (Реформа сільського господарства) Коаліційної угоди, що є визначальною частиною програми Уряду. У зворотному випадку аграрії залишають за собою право на страйк в усіх областях України.

Текст Резолюції додається

ДодатокРозмір
rezolyuciyi_v_vaf-1.pdf450.44 КБ

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування