18.02.2022 15:13

УЗА збере урядовців та провідні компанії 22 лютого 2022 року в Києві на Першому Українському Зерновому Саміті

версія для друку
18.02.2022 15:13

22 лютого 2022 року в Києві відбудеться Перший Український Зерновий Саміт, на якому представники провідних компаній зернового ринку та керівники профільних міністерств та відомств обговорять стан та перспективи розвитку зернового ринку та галузі в цілому, поділяться власними ексклюзивними інсайтами та баченням, окреслять завдання на рік для галузі та прогнози на середньострокову перспективу.

В саміті беруть участь топ-менеджери найбільших міжнародних та українських компаній-зернотрейдерів, агровиробників,  представники компаній таких сфер як логістика, елеваторна галузь, сюйвеєрські послуги, виробництво обладнання, мінеральних добрив, засобів захисту рослин, насіннєвої галузі та багато інших. З боку органів влади участь братимуть очільники Мінагрополітики, Мінекономіки, Держпродспоживслужби, Бюро економічної безпеки, АТ «Укрзалізниця» та Адміністрації морських портів України.

Українська зернова асоціація ставить собі за мету в рамках Українського Зернового Саміту осмислити виклики, з якими стикається зернова галузь та окреслити разом з усіма стейкхолдерами шляхи розвитку зернової галузі України на найближчу перспективу.

"Сьогодні Україна окрім власного населення, годує у світі  вдвічі більше людей, а зерновий експорт є одним із найбільших джерел валюти для країни та відповідно наповнення бюджету. Розвиток зернового виробництва забезпечує також поступ і суміжних галузей: логістики, виробництва обладнання та техніки, а тепер ще й прогресу в цифровізації та розвитку ІТ-технологій. Наше завдання – разом формувати майбутнє українського зернового ринку", - заявили в УЗА.

Дізнатися більше про Перший Український Зерновий Саміт та долучитися до формування майбутнього зернового ринку разом з іншими учасниками можна на офіційній сторінці Саміту: https://summit.uga.ua/

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування