10.05.2018 10:33

Український агропромисловий і продовольчий форум запрошує до Амстердама

версія для друку
10.05.2018 10:33

31 травня  в  Амстердамі на Український агропромисловий і продовольчий форум зберуться разом 150 агропродовольчих топ-менеджерів.

Нідерландські технології та досвід уже роблять великий внесок у збільшення врожаю й продуктивності та просування України в агропродовольчому виробничо-збутовому ланцюжку, а Форум надасть унікальну та безцінну можливість і далі нарощувати цю співпрацю. 
 
31 травня  в  Амстердамі дискусію вестимуть найдосвідченіші фахівці агробізнесу, які працюють в Україні, зокрема:

Тон Хулс (агрохолдинг Мрія), Кеес Хейзінга (VV Kischenzi), Дірк Алевен (FoodVentures) та Рене Кремерс (Нідерландсько-Український молочний центр); 

провідні українські агропродовольчі групи, зокрема, Нібулон, МХП, Delta Wilmar CIS і Астарта-Київ, поділяться своїми стратегіями росту і дадуть уявлення про те, як новітні світові методи і технології надають їм конкурентну перевагу;

Українські та нідерландські державні посадовці вищого рангу нададуть усю статистику та довідкову інформацію щодо ключових напрямків розвитку, щоб ви змогли прийняти обґрунтовані інвестиційні рішення.

Провідні нідерландські банкіри з ING та FMO, разом з ЄБРР і IFC, розкажуть, чому вони так активно фінансують український агропромисловий сектор.  

Повний список доповідачів можна знайти тут.

Ознайомитися з детальною  програмою і зареєструватися на участь у цій події тут.
 
Через святкові дні в Україні та Нідерландах період реєстрації за пільговим тарифом подовжено до кінця поточного тижня.

Ви можете зареєструватися тут
 
Приєднуйтеся до нас в Амстердамі наприкінці цього місяця, щоб дізнатися, як отримати  вигоду від масштабної співпраці та комерційних можливостей, що існують між двома провідними глобальними агропродовольчими  державами.

Контакти:

Стівен Батлер: + 44 20 8979 6978
stephen.butler@strategy-council.com

Ольга Стефанцова: olga.stefantsova@strategy-council.com

 


Що має бути пріоритетним у завершенні земельної реформи?:
Інші опитування