21.11.2018 15:49

УАК_CHALLENGE_AGRO

версія для друку
21.11.2018 15:49
29.11.2018

Скоро стартуватиме наш наступний  УАК_CHALLENGE_AGRO. І цього разу шукатимемо відповіді на вкрай важливі питання як для молоді, так і роботодавця: як стати фахівцем в агробізнесі? які світові практики допоможуть сформувати professional skills? який фахівець буде потрібний в майбутньому? чи  студенти марно витрачають 5 років на здобуття освіти у ВНЗ, а потім не можуть знайти роботу? чи потрібним речам навчають в українському університеті?

Не все так просто. Безсумнівно, знання потрібні. Але які? Відповідь на цей виклик спробують дати  директор з персоналу Ukrlandfarming PLC Наталія Романенко, член ради, керівник міжнародного відділу Української асоціації молодих фермерів - УАМФ / UAYF Ілляс Ахметов, доцент KSE Олег Нів'євський та студентка ЖНАЕУ, учасниця стажувань Олена Капустюк. Вони поділяться секретами того, як знайти свою «стежину до успіху».

Долучайтеся до нашої дискусії, адже курс розмови задаєте сааме ви – наші читачі – ставлячи запитання експертам на нашій сторінці у фейсбуці (за посиланням).

ІЦ УАК 


Що має бути пріоритетним у завершенні земельної реформи?:
Інші опитування