18.06.2018 (All day)

УАК запросила журналістів на event у повітрі

версія для друку
18.06.2018 (All day)

Що таке справжній драйв від польотів змогли відчути журналісти, яких Українська аграрна конфедерація запросила провести незабутній week-end на аеродромі "Бузова" під Києвом.

Тут в суботу, 16 червня, урочисто розпочався 66-й чемпіонат України, в якому бере участь стандартний клас планерів III рангу. Отож Українська аграрна конфедерація, яка давно дружить із Федерацією планерного спорту України, продовжила свою давню  традицію - щороку в день відкриття змагань ми організовуємо польоти для аграрних журналістів. 

Завдяки Федерації планерного спорту України, а також членам УАК – компаніям Allseeds і Ukrlandfarming PLC -  журналісти  змогли не лише побачити Київ з висоти пташиного польоту, а й дізналися багато цікавого про цей дивовижний вид  спорту.  Адже планер не має мотора й  тримається в небі завдяки вмінню пілота зловити висхідні потоки повітря. А ще здатен подолати значну відстань – а це сотні кілометрів - без  жодної краплини пального.

- Щороку на наш традиційний захід, який організовує Українська аграрна конфедерація, збирається все більше журналістів. Адже ніщо так не об’єднує людей, як дружба та спорт. Завдяки планерному спорту ви, творчі люди,  відчуєте крила у себе за спиною. Піднявшись у повітря на планері, який без двигуна балансує завдяки повітряним потокам, кожен отримає незабутні враження та неабиякий заряд енергії, - наголосив народний депутат, президент УАК та керівник Федерації планерного спорту України Леонід Козаченко.

Чемпіонат з планерного спорту триватиме до 30 червня 

 

ІЦ УАК 

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування