04.09.2019 12:30

Реструктуризація в управлінні аграрним комплексом - Павло Коваль

версія для друку
04.09.2019 12:30

Результати ліквідації уряду і зникнення Міністерства Аграрної політики та продовольства будуть помітними, але в якій якості, «плюс» чи «мінус», можна буде говорити через певний час. Про це говорив генеральний директор УАК Павло Коваль програмі "Колос. Аграрний щоденник".

Також, Павло Коваль зазначив, що до нового Кабінету Міністрів України потрапило багато молодих людей з професійним і спеціалізованим досвідом. Наприклад, Милованов – це економіст, математик, професор Піттсбурзького університету, широко відомий в економічних колах. Такі фахівці здатні створювати команди й працювати в нових економічних умовах за різними напрямками та аспектами, в тій же диджиталізації. І певну систему вони збудують. Інше питання, чи буде для цього політична воля.

У ході інтерв’ю, генеральний директор УАК  зачепив і аграрне питання в новому уряді. На його думку, аграрна політика та аграрна реформа неможливі без завершення земельної реформи.

 «Якщо ми будемо говорити про зміни в податках, експортні агентства та інше – це все аграрна політика, яка буде підвішена в повітря без земельної реформи. Потрібно розуміти, хто власник землі, як довго можна в землю інвестувати, яка ефективність й капіталізація розвитку земельних відносин».

Посилання на запис програми http://www.nrcu.gov.ua/schedule/play-archive.html?periodItemID=2307308  (з 9:05)

  ІЦ УАК

 


Що потрібно для ефективної системи управління АПК?:
Інші опитування