13.12.2017 17:45

П’ять аграрних асоціацій об’єднались у «Всеукраїнський аграрний форум»

версія для друку
13.12.2017 17:45

Єдиним фронтом для захисту інтересів АПК вирішили виступити п'ять українських громадських організацій,  об’єднавшись  у нову громадську спілку «Всеукраїнський аграрний форум» (ВАФ). Сьогодні, у тріумфальній залі готелю «Київ», ВАФ урочисто презентували представникам влади та  мас-медіа його засновники - Українська аграрна конфедерація, Аграрний союз України, Український клуб аграрного бізнесу,  Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад та Всеукраїнська Аграрна Рада.

Таким чином, ВАФ акумулював потужний інтелект, знання, міць та силу п'яти найбільших українських громадських організацій, які планують  скоординувати  єдину позицію  аграрного сектора України в комунікації з виконавчими і законодавчими органами влади та   міжнародними аграрними бізнес асоціаціями.  Директором  ГС «Всеукраїнський аграрний форум» стала Марія Дідух. Генеральний директор УАК Павло Коваль привітав ВАФ з першим днем народження, побажав успіхів та великих досягнень у розбудові нової структури, яка ще консолідованіше та активніше захищатиме інтереси вітчизняного АПК. «Гарні перші кроки – запорука у формуванні  гарного іміджу  ВАФ. Адже  попереду у нашої спілки дуже багато важкої роботи із налагодження дієвого діалогу з органами влади», - зазначив він.

У планах ВАФ  - підписання із політичними партіями меморандуму про розвиток і реформування аграрного сектору, який закріпить напрями розвитку вітчизняного АПК, зокрема позиції щодо державної підтримки, факторів виробництва, цінового регулювання тощо. Такий документ служитиме інструментом захисту вітчизняного агробізнесу  від неефективних кроків влади. Зокрема, аграрії вимагатимуть скасувати поправку про відміну відшкодування ПДВ при експорті олійних культур, яка може призвести до значних фінансових втрат українських виробників. 

Передбачається, що з часом Всеукраїнський аграрний форум, який має стати єдиним голосом для сільського господарства країни,  лише зростатиме – громадська спілка  є вільною для вступу нових профільних асоціацій та об’єднань. 

ІЦ УАК 

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування