25.08.2016 13:12

Проблемні питання державного санітарного та фітосанітарного благополуччя в України

версія для друку
25.08.2016 13:12
02.09.2016

2 вересня 2016 року об 11.00  ВГО "Фумігаційна асоціація" спільно з ВГО  "Українська аграрна конфедерація" та за підтримки Ради підприємців при КМУ  проведуть круглий стіл на тему: "Проблемні питання державного санітарного та фітосанітарного благополуччя в України".
До участі у заході запрошені народні депутати України, представники профільних міністерств та відомств, громадських організацій та бізнесу.

Основними завдання Круглого столу є:

-  зробити всебічний аналіз законодавства та практик застосування його положень;

-  сформувати громадську думку щодо необхідності застосування санітарної експертизи в різних галузях та видах діяльності;

-  розробити та затвердити проект звернення до керівництва Уряду України щодо невідкладного врегулювання питань державного санітарного і фітосанітарного контролю, а також надання публічного роз`яснення щодо легітимності державних регулюючих заходів.

Учасники Круглого столу матимуть змогу вести активний діалог та обмінятися думками щодо державного регулювання  галузі, корупції у карантинній сфері, кадрових призначень тощо.

Місце проведення заходу: м. Київ, готель  "Україна ", вул. Інститутська, 4, конференц-зал  "Маріїнський". 

Зареєструватися для участі та отримати додаткову інформацію можна  за телефоном:  (050) 810 84 37,  e-mail: fum_asociacia@ukr.net.