12.12.2014 12:10

Прем'єр-Міністр А.П.Яценюк у ВРУ 11.12.14 р. при затвердженні Програми Уряду

версія для друку
12.12.2014 12:10

"Таку практику (відкритий конкурс по залученню заступників міністрів з питань європейської інтеграції) треба запровадити у всій системі державного управління країною, де є ключовим принципом  конкурсний публічний відбір".

 

 

 

А.П.Яценюк. Із стенограми пленарного  засідання ВР за 11.12.14

"…Тепер по кадрах, дорогі друзі. З кадрами у нас є суттєві проблеми в країні у цілому. І для того, щоб побудувати "соціальні ліфти", нам треба виконати дві функції.

Перше. Виконати Закон України про люстрацію і збутися того тягаря, який є на наших ногах. І це вже неефективний державний, їх навіть менеджментом не назвеш.

А тепер друге. Кого залучати? У нас була практика, коли ми зробили один раз відкритий конкурс по залученню заступників міністрів з питань європейської інтеграції. В принципі можу вам чітко сказати, що 60 відсотків людей, яких набрали на відкритому конкурсі, є дуже достойні люди.

Але таку практику треба запровадити у всій системі державного  управління країною. І тому прийняття нового Закону України "Про державну службу", де є ключовим принципом – конкурсний публічний відбір."

ІЦ УАК

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування