17.01.2017 15:30

МінАПК підтримує аграріїв у боротьбі за чесні ціни на добрива

версія для друку
17.01.2017 15:30

Міністерство аграрної політики та продовольства України поділяє позицію Української аграрної конфедерації і інших громадських організацій щодо недоцільності та несвоєчасності введення антидемпінгових мит на азотні добрива походженням з РФ.

Про це йдеться в листі Мінагрополітики у відповідь на звернення громадських об’єднань.

«Мінагрополітики розуміє і поділяє стурбованість громадських організацій АПК з приводу застосування антидемпінгових заходів щодо імпорту деяких видів азотних добрив походженням з Російської Федерації», - йдеться у документі.

«З метою недопущення зриву весняно-польової кампанії 2017 року, уникнення негативних наслідків для АПК та економіки в цілому Мінагрополітики продовжуватиме наполягати на тимчасовому зупиненні дії антидемпінгових заходів до створення передумов для ефективного забезпечення аграріїв азотними добривами», - наголошують у МінАПК.

З метою вирішення зазначеного питання, Мінагрополітики розробило проект Закону «Про внесення змін до Закону України «Про митний тариф України». Цей законопроект передбачає введення нульової ставки ввізного мита на ввезення в Україну з інших країн мінеральних добрив азотної групи.

Також Мінагрополітики вважає за необхідне тимчасово призупинити введення антидемпінгових заходів щодо імпорту добрив з Росії до моменту розгляду і ухвалення Верховною Радою цього законопроекту.

Читайте також: Ostchem шантажує аграріїв через ціни на добрива

Нагадаємо, за підрахунками експертів, введення антидемпінгових мит спровокує стрімке зростання цін на азотні добрива в Україні. Саме тому Українська аграрна конфедерація та інші громадські організації неодноразово зверталися до владних структур з вимогою захистити інтереси українських аграріїв.

Відповідь Міністерства аграрної політики - нижче у вкладенні.

ІЦ УАК. 

ДодатокРозмір
dobriva_vidpovid_minapk.pdf336.8 КБ

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування