05.10.2016 17:20

Круглий стіл "Стан та перспективи розвитку вітчизняного ринку мінеральних добрив"

версія для друку
05.10.2016 17:20
07.10.2016

Українська аграрна конфедерація збирає аграріїв та представників хімпрому, щоб узгодити формулу, за якою має формуватися ціна азотних добрив на внутрішньому ринку. Саме про цю зустріч було нещодавно домовлено на нараді у Міністерстві аграрної політики.

Позицію сільгоспвиробників будуть представляти найбільші аграрні громадські об’єднання України ( Українська аграрна конфедерація, Український клуб аграрного бізнесу, Аграрний союз України, Асоціація фермерів та землевласників,  Всеукраїнська Аграрна Рада).  З іншого боку переговорного столу – представники виробників мінеральних добрив. 

Круглий стіл "Стан та перспективи розвитку вітчизняного ринку мінеральних добрив" відбудеться у п'ятницю, 7 жовтня, у Києві.

Питання для обговорення та спікери:

  1. Поточний стан хімічної галузі (Володимир Мєшков, представник ПрАТ «Сєверодонецьке об’єднання Азот» у м. Києві).
  2.  Розвиток внутрішнього ринку мінеральних добрив як передумови сталого функціонування вітчизняних підприємств – виробників агрохімікатів (Ігор Гольченко, начальник юридичного відділу холдингу OstChem)
  3. Перспективи забезпечення сільгоспвиробників міндобривами. Позиція аграріїв щодо формування внутрішніх цін на азотні добрива (Представники громадських об’єднань АПК, представники агропромислових підприємств).
  4. Проект Меморандуму про порозуміння між Кабінетом Міністрів України та вітчизняними виробниками мінеральних добрив і сільскогосподарскими товаровиробниками продукції рослинництва (Олексій Голубов, президент Союзу хіміків України).
  Місце проведення:  м. Київ, вул. Басейна, 6 ( «Мандарин-плаза»), 8 поверх, офіс компанії «AgroGeneration».   Дата і час: 7 жовтня 2016 року, з 12:00 до 14:00.   За додатковою інформацією звертайтеся до УАК - (044) 287-65-66 або 289-97-21.

Контактна особа для представників ЗМІ - Наталія Терентьєва, прес-секретар УАК, 096-99-43-042.

ІЦ УАК