17.07.2019 13:57

Круглий стіл «Добровільна сертифікація сільськогосподарської та харчової продукції – німецький досвід – можливості для України»

версія для друку
17.07.2019 13:57
31.07.2019

31.07.2019 відбудеться круглий стіл на тему «Добровільна сертифікація сільськогосподарської та харчової продукції – німецький досвід – можливості для України».

Дата: 31.07.2019, 09:30 – 12:30

Місце:  Національна академія наук України (м. Київ, вул. Володимирська, 55, білий зал)

Відповідно до Угоди про асоціацію між Україною і ЄС та стратегії «Розвиток сільського господарства та сільської місцевості в Україні на 2015-2020 роки», аграрний сектор в Україні на даний момент здійснює широкомасштабний курс реформ. Ці реформи зокрема спрямовані на підвищення конкурентоспроможності сільськогосподарського виробництва та міжнародної торгівлі, підвищення якості та безпеки сільськогосподарської продукції.

У той час, як державні стандарти визначають мінімальні вимоги, яких повинні дотримуватися всі учасники ринку, добровільна сертифікація відкриває додаткові можливості для стандартизації якості. Системи добровільної сертифікації можуть гнучко адаптуватися до потреб споживачів і ринку, що постійно змінюються. В даний час важливі сільськогосподарські об'єднання України мають намір створити системи добровільної сертифікації сільськогосподарської продукції і в Україні.

У зв’язку з цим, проект AПД організовує круглий стіл на цю тему.

 Доповіді:

1) Потенціал    для     поступового    запровадження    системи    добровільної    сертифікації сільськогосподарської та харчової продукції в Україні
Павло Коваль, Українська аграрна конфедерація (УАК)
Лариса Старикова, аналітичний центр Аграрного союзу України

2) Системні підходи до забезпечення критеріїв якості та безпеки сільськогосподарської продукції та продуктів харчування - можливості для України
Крістіне Ботманн, Державне управління захисту прав споживачів та безпеки харчових продуктів Нижньої Саксонії (LAVES)

3) Німецький досвід розробки та створення системи добровільної сертифікації продукції сільського господарства та харчування - можливості для України
Сабріна Меліс, QS - Quality and Safety GmbH

Подіумна дискусія:
- Сергій Іващенко, в.о. виконавчого директора Української зернової асоціації
- Ігор Бартковський, президент Асоціації українських виробників «Морозиво і заморожені продукти».
- Вадим Чагаровський, Голова Ради директорів Спілки молочних підприємств України Оксана Юрченко, віце-президент Асоціації «Свинарі України»
- Крістіне Ботманн, Державне управління захисту прав споживачів та безпеки харчових продуктів Нижньої Саксонії (LAVES)
- Сабріна Меліс, QS - Qualität und Sicherheit GmbH, м. Бонн

Модерація: Павло Коваль, Українська аграрна конфедерація (УАК)


 

Контакти: +380-66-598-1440, info@apd-ukraine.de

 

Новини


Що потрібно для ефективної системи управління АПК?:
Інші опитування