04.02.2019 15:43

Круглий стіл "Digital_АГРО: від початківця – до професіонала"

версія для друку
04.02.2019 15:43
20.02.2019

Що ми знамо про digital? Чому цей напрямок набуває такої популярності сьогодні, особливо в аграрному бізнесі? Які переваги приносить?

Усе більше аграрних підприємств задумуються про впровадження нових та сучасних технологій у своїй діяльності. Адже земля – ресурс обмежений і не завжди можна розширити власну діяльність за допомогою збільшення земельної площі. У час, коли  передові країни впроваджують точне землеробсятво, здійснюють моніторинг посівів за допомогою космічних технологій, використовують інформаційні системи для аналізу та прогнозування, накопичують інформацію і створюють Big Data,  Україна, яка є  одним  із світових лідерів аграрної галузі, не може залишатися осторонь гробальних інноваційних трендів. Адже українська продукція переважно реалізується на глобальних ринках, де має конкурувати з якістю амерканської кукурудзи, бразильської сої, польських ягід та інших продуктів.

Впровадження digital технологій виводить аграрне виробництво на зовсім інший рівень – допомогає комп’ютеризувати та оцифрувати увесь  виробничий процес: від закупівлі ресурсів - до продажу кінцевої продукції та її доставки споживачу.  

Отже, те, що, на перший погляд, здається невідомим та складним, може допомогти як малим,  так і великим виробникам зробити аграрне виробництво простішим, прибутковішим, привабливішим.

Якщо ви плануєте впровджувати такі технології в своєму виробництві, або маєте запитання, які вас цікавлять, щодо digital в АГРО, тоді приходьте на круглий стіл «Digital_АГРО: від початківця – до професіонала», який організовує Українська аграрна конфедерація разом з Drone.ua та Київським міжнародним контрактовим ярмарком.  Під час круглого столу  провідні експерти, розробники, керівники відділів поділяться своїм досвідом роботи з digital-технологіями. Для найдопитливіших буде проведено майстер – клас «Впровадженян digital – практик на різних технологічних стадіях».

Чекаємо вас 20 лютого 2019 року за адресою: Броварський проспект, 15 (ст. м. Лівобережна), Міжнародний виставковий центр, павільйон №2, конференц – зал №6а. Початок о 11:00.

Участь у круглому столі безкоштовна, за попередньої реєстрації за тел.: (044) 235-35-07, 289-97-21,  е-mail: roschyna@agroconf.org

ДодатокРозмір
programa_16.doc72.5 КБ

Що має бути пріоритетним у завершенні земельної реформи?:
Інші опитування