24.03.2015 17:45

Козаченко узяв участь в Аграрному конгресі у США

версія для друку
24.03.2015 17:45

У рамках робочого візиту до США, президент Української аграрної конфедерації, голова міжфракційного депутатського об’єднання у Верховній Раді України "Аграрне об’єднання" Леонід Козаченко взяв участь в "Українсько-Американському аграрному конгресі" (м.Вашингтон). Участь у роботі Конгресу також беруть Голова Комітету ВРУ з питань аграрної політики та земельних відносин Тарас Кутовий та члени Комітету, народні депутати України Іван Мірошниченко, Сергій Хлань та Андрій Гордєєв.

Метою Конгресу є пошук шляхів реалізації агропотенціалу України та налагодження україно-американського аграрного діалогу, що сприятиме обміну досвідом та зміцненню ділових зв'язків.

Україно-американський конгрес відкрився круглим столом "Україно-американський аграрний діалог" за участю представників аграрних комітетів Верховної Ради України та Палати представників Конгресу США, представників державних структур, бізнесу та громадських організацій двох країн.

Організаторами заходу виступають інформаційно-аналітичне агентство "АПК-Інформ" та всеукраїнське громадське об'єднання "Українська зернова асоціація".

У рамках візиту до США Л.Козаченко також візьме участь у конференції Світового Банку "Annual World Bank Conference on Land and Poverty 2015: Linking Land Tenure and Use for Shared Prosperity", яка відбудеться 25 березня.

Робочий візит Леоніда Козаченка до США триватиме з 22 по 26 березня 2015 року.


ІЦ УАК

Новини


Що має бути пріоритетним у завершенні земельної реформи?:
Інші опитування