20.04.2016 (All day)

Конференція "Black Sea Grain 2016"

версія для друку
20.04.2016 (All day)

20-21 квітня 2016 року у Києві відбулася конференція "Зерно Причорномор'я" - найбільший світовий зерновий форум, визнаний лідерами виробництва та експорту зернових і олійних.

Виступаючи із привітальним словом до гостей заходу, народний депутат, президент УАК Леонід Козаченко, наголосив на необхідності подібних зібрань та на важливості обміну досвідом між країнами. Зокрема він зазначив, що  сьогодні ніколи не треба переконувати, що Україна має величезний невикористаний аграрний потенціал, вона досягла рекордних показників з експорту зерна і цілком  цілком може наростити збір зернових удвічі - з нинішніх 60 млн. До 120 млн. т.

"У Китаї українська кукурудза вже витіснила американську. Оскільки  наша продукція не генно модифікована, попит на неї високий. І в найближчі 10-15 років китайський ринок буде для нас пріоритетним", - вважає Леонід Козаченко.

За його словами, необхідною умовою цього є інвестиції у АПК. "Для цього потрібні величезні гроші - $ 70-75 млрд. Навіть така аграрна країна як Бразилія отримує не більше $ 10-11 млрд. Іноземних інвестицій. Україна ж не тільки не приваблює нових інвесторів, а й ризикує розгубити наявних", - резюмував він.  

За словами організаторів конференції "Зерно Причорномор'я 2016",  консалтингової агенції "УкрАгроКонсалт", в особі її директора Сергія Феофілова, цей щорічний захід є важливою міжнародною дискусійною платформою, що дозволяє розглядати глобальні тенденції аграрного ринку, посилиює обмін прогресивними ініціативамами та  розвивати міжнародне співробітництво. Доказом престижу заходу є те, що його участинками стали понад 500 представників із 55 країн світу. 

 ІЦ УАК  

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування