18.04.2018 (All day)

Фотозвіт: УАК Challenge AГРО відзначив перших переможців

 
версія для друку
18.04.2018 (All day)

Cтартував новий експрес-формат експертного спілкування - УАК Challenge AГРО.

Подискутувати на тему «Ринок землі: стимул для розвитку економіки чи улюблена політична гра»?  за круглим столом в  офісі Української аграрної конфедерації  зібрались народний депутат, президент Української аграрної конфедерації Леонід Козаченко, генеральний директор УАК  Павло Коваль,  економіст IMF Group Ukraine Григорій Кукуруза, аналітик компанії «УкрАгроКонсалт» Георгій Голубєв, головний редактор AgroFm Олександр Журавель та найактивніші студенти КНЕУ, які ставили експертам запитання на сторінці УАК у Фейсбук.

Під час жвавої дискусії експерти відповіли на  питання, які набрали найбільший рейтинг. Зокрема, про плюси та мінуси  проектів законів № 6049 та № 6049/1, проблеми мораторію на продаж землі та умови відкриття ринку землі в Україні, технологічні норми для обробітку грунту і догляду за ним тощо. 

На завершення генеральний директор УАК Павло Коваль урочисто підписав іменні сертифікати учасника від Української аграрної конфедерації першим переможцям УАК Challenge AГРО студентам КНЕУ Катерині Бєляєвій,   Єлизаветі Мостовій, Уляні Бєлєвич та Катерині Чуприні.

 

ІЦ УАК

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування