25.05.2018 (All day)

Фотозвіт круглого столу «Бар'єри в реалізації проектів біогазових комплексів»

версія для друку
25.05.2018 (All day)

Українська аграрна конфедерація продовжує організовувати заходи, присвячені розвитку АПК та інвестиційним проектам в Україні.

Цього разу в офісі компанії «AgroGeneration» було організовано круглий  стіл на тему: «Бар'єри в реалізації проектів біогазових комплексів», співорганізаторами якого виступили ВГО «Українська аграрна конфедерація», компанія «Ecodevelop», Департамент агропромислового розвитку та Департамент екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації.

Під час круглого столу «Бар'єри в реалізації проектів біогазових комплексів» були окреслені питання  інвестування проектів та програми кредитування будівництва біогазових комплексів, а також особливості їх підключення до електромереж та отримання «зеленого тарифу».

Учасники круглого столу були одностайні: попри  всі бар’єри в реалізації біогазових комплексів - відсутність комплексного підходу та консалтингових послуг у цьому сегменті, монополізацію енергетичного ринку, прогрес впровадження біогазових ноу-хау в Україні очевидний. Адже біогазові технології дають можливість максимально здешевити виробництво, вирішуючи при цьому  екологічні проблеми щодо органічних відходів, значно збільшивши прибутки.

 

ІЦ УАК

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування