20.08.2021 11:30

Дотації на сільгосптехніку: ще 2 тис. найменувань внесли до списку

версія для друку
20.08.2021 11:30

Міністерство економіки затвердило перелік української сільгосптехніки, вартість якої відшкодовується державою в рамках бюджетної програми «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» за напрямом «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва».

До оновленого переліку включено 203 підприємства, номенклатура їх продукції збільшилася на понад 2 000 одиниць с/г техніки — до 16 802 найменувань, говориться у повідомленні міністерства.

«Ми продовжуємо розширювати інструменти підтримки національного виробника, доповнивши Перелік сільгосптехніки, яка підлягає компенсації, новими заводами-виробниками. Це гарний стимул для виробників — реалізувати свою продукцію та збільшити доходи, а фермерам — оновити свій парк сільгосптехніки, адже держава відшкодовує 25% її вартості», — прокоментував перший віце-прем»єр-міністр України — міністр економіки України Олексій Любченко.

Зокрема, оновлений перелік включає трактори, самохідні та причіпні обприскувачі, комбайн зернозбиральний самохідний, спеціальні автомобілі сільськогосподарського призначення (зерновози), посівні комплекси, агрегати та аплікатори для внесення рідких мінеральних добрив, жниварки для збирання соняшнику, кукурудзи та інших зернових культур, ріпакові столи, зерноочищувальні сепаратори, технологічне обладнання для комбікормових заводів та елеваторних комплексів, обладнання для систем крапельного зрошення, зерносушарки, вагове обладнання для зважування сільгосппродукції, напівпричепи, ґрунтообробна техніка, обладнання для утримання ВРХ та свиней тощо.

ІЦ УАК за матеріалами agroportal

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування