02.12.2022 17:45

Додаткові можливості для українського агросектору

версія для друку
02.12.2022 17:45

15 грудня 2022 року відбудеться міжнародна он-лайн конференція «Бізнес-трансформації на ринку AgriFood: у пошуку святого граалю доданої вартості», спрямована на розширення можливостей українських підприємств для переробки сільськогосподарської продукції.

На конференції буде представлено 11 кейсів створення доданої вартості в індустріях: зерно, фрукти, овочі, ягоди, нішеві культури, органіка, біоенергетика та інші актуальні питання, детальніше про які можна дізнатись за посиланням https://agrochange.info/

Спікери конференції – топ-менеджери компаній Georgian Blue (Грузія), Астарта, Харвест холдинг, Панфрут (Диканські ягоди), Тріада-МК, Дунайський аграрій, CPG Ukraine, Aitas Agro (Казахстан), ТПГ Амарант, Тас-Агро, які домоглися неабияких успіхів у питаннях переробки агропродукції й отримання додаткових прибутків.

На захід запрошено агрокомпанії та агропідприємців, компанії харчової промисловості та майбутніх інвесторів у агро та агрофуд. Також раді партнерству з боку постачальників для індустрії AgriFood: виробників обладнання, техніки, пакувальних матеріалів, та супроводжувальних товарів та послуг, що використовуються при переробці агропродукції.

Для більш детальної інформації звертайтеся до організаторів заходу: Hard Skills vs@hardskills.pro

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування