03.12.2015 16:01

Dentons розпочинає діяльність в Латинській Америці

версія для друку
03.12.2015 16:01

Міжнародна юридична фірма Dentons оголосила про свій намір об’єднатись з юридичними фірмами колумбійською фірмою Cárdenas & Cárdenas в Колумбії та López Velarde, Heftye Y Soria (LVHS) в Мексиці. Це оголошення слідує за нещодавнім розширенням практики Dentons в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, в рамках якого фірма анонсувала об’єднання з юридичними фірмами Gadens в Австралії та Rodyk в Сінгапурі.

 

А також завершенням історичного об’єднання в Китаї, в результаті якого Dentons стала найбільшою фірмою в світі.  

"Країни Латинської Америки і Карибського басейну становлять великий інтерес для наших клієнтів», - заявив Джо Ендрю, глобальний голова Dentons. «Вихід на ринок даного регіону завдяки об'єднанню з фірмами, що відповідають високим вимогам та очікуванням наших клієнтів у сфері якості послуг, повністю узгоджується з нашою стратегією".

"Чимало наших клієнтів вже мають бізнес в Мексиці, Колумбії, а також інших країнах цього регіону, і вони, безсумнівно, виграють від нашого об'єднання з Cárdenas & Cárdenas і LVHS з їх більш ніж віковим досвідом та цінними знаннями в ключових сферах практики", - додав Елліот Кравець, глобальний виконавчий директор Dentons.

Бернардо Карденас, керуючий партнер Cárdenas & Cárdenas, зазначив: "Протягом останніх 100 років ми були однією з провідних юридичних фірм в Колумбії і однією з перших фірм, що почали працювати з іноземними інвесторами в країні. Сьогодні ми готові зробити наступний крок. Ми переконані, що глобалізація юридичних послуг відповідає сьогоднішнім реаліям і що об'єднання з такою видатною фірмою, як Dentons, є правильним рішенням".

Рохеліо Лопес-Веларде, голова, засновник і партнер LVHS, додав: "Близько 20 років LVHS займає провідні позиції на мексиканському ринку юридичних послуг в галузі енергетики, інфраструктури, телекомунікацій. Ми впевнені, що об'єднання з найбільшою в світі юридичною фірмою значно розширить наші можливості і дозволить нам й надалі надавати послуги найвищої якості міжнародним клієнтам в Мексиці, а також мексиканським компаніям - по всьому світу".

Cárdenas & Cárdenas, LVHS і Dentons об'єднають свій досвід у ключових галузях і практиках, зокрема:   

 

•             Судові спори та арбітраж. Cárdenas & Cárdenas має досвідчену команду юристів, що спеціалізуються на веденні судових справ та надають консультаційні послуги клієнтам в рамках арбітражних та судових проваджень в національних судах, а також в міжнародних арбітражах.     

•             Банківське та фінансове право. Кожна з фірм має визнані практики банківського та фінансового права, що обслуговують найбільші у світі банки, а також найвідоміші місцеві фінансові установі в кожному регіоні. 

•             Корпоративне право. Клієнтами Dentons і Cárdenas & Cárdenas є національні і міжнародні компанії в галузі енергетики, нерухомості, банківського права та фінансів, інфраструктури, охорони здоров'я та виробництва, а серед клієнтів LVHS - численні компанії, що спеціалізуються в галузі розвідки і видобутку нафти і газу, енергетики, виробництва в різних галузях (включаючи автомобілебудування), міжнародні фінансові організації та провідні телекомунікаційні та медіа-компанії.

•             Енергетика. Заплановане об’єднання відкриває можливості для широкої взаємодії з різних питань між шанованими та визнаними енергетичними практиками, що існують в кожній фірмі. У випадку Мексики, це підвищить важливу роль LVHS як найбільш визнаної практики під час значного зростання, яке відбувається  в енергетичній галузі Мексики, яка відкрита для приватних інвестицій. Також широко визнана довготривала присутність Cárdenas & Cárdenas' в енергетичному секторі. 

•             Інтелектуальна власність. Cárdenas & Cárdenas є лідером в галузі інтелектуальної власності та «хабеас дата» та надає широкий спектр послуг національним та міжнародним компаніям, доповнюючи існуючу глобальну практику Dentons.

•             Інфраструктура. Кожна фірма має значний досвід сфері розвитку інфраструктури та проектів, створюючи потенціал для обміну знаннями та досвідом на міжрегіональному рівні. 

•             Гірничодобувна промисловість та природні ресурси. Подібно до енергетичного сектору, міжнародні гірничодобувні компанії привносять свою експертизу з видобутку металів на кожен континент, і в результаті запланованого об’єднання утвориться фірма, яка зможе обслуговувати їх в кожному регіоні. 

•             Телекомунікації. Переваги, запропоновані командами Dentons та LVHS в галузі телекомунікацій  є незрівнянними, об’єднуючи глобального лідера з лідером в Мексиці, що надасть змогу консультувати клієнтів з усіх питань, починаючи з вузькоспеціалізованих  питань регулювання, та закінчуючи супроводженням угод.    

Dentons вперше продемонструвала свої наміри щодо Латинської Америки і Карибського басейну в минулому році, коли призначила Хорхе Алерса на посаду головного виконавчого директора в цьому регіоні. Пан Алерс, який прийшов в  Dentons з посади генерального юрисконсульта та генерального менеджера юридичного департаменту Міжамериканського банку розвитку, допомагав Фірмі досягнути своїх цілей в Мексиці, Центральній Америці, Південній Америці та в країнах Карибського басейну.

Нове об'єднання слідує за оголошеними Dentons в 2015 році 10 іншими значними перетвореннями, включаючи об'єднання в Китаї, США, Австралії, Сінгапурі та Люксембурзі, створення офісу фірми в Йоганнесбурзі, де вона першою отримала статус міжнародної юридичної фірми першого рівня в рамках державної програми ПАР щодо посилення ролі в економіці корінного чорношкірого населення, перехід 50 юристів в будапештський офіс фірми, відкриття минулого місяця офісу в Мілані і запуск інноваційного проекту NextLaw Labs для розвитку, застосування та здійснення інвестицій у сфері нових технологій і процесів, покликаної вивести юридичну практику по всьому світу на якісно новий рівень.

ІЦ УАК за матеріалами компанії Dentons

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування