20.02.2017 14:51

Антидемпінгові мита на добрива з РФ введуть 1.07

версія для друку
20.02.2017 14:51

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі офіційно повідомила про те, що призупиняє введення антидемпінгових мит на азотні добрива з РФ. Антидемпінгові заходи зупинені до  01.07.2017.

Відповідний текст з'явився у газеті "Урядовий кур'єр".

"Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі (далі — Комісія) 13.02.2017 розглянула інформацію, подану Міністерством аграрної політики та продовольства України, та коментарі національного товаровиробника щодо зупинення дії антидемпінгових заходів щодо імпорту в Україну деяких азотних добрив походженням з Російської Федерації та за результатами такого розгляду встановила, що національні інтереси потребують зупинення дії антидемпінгових заходів щодо імпорту в Україну деяких азотних добрив походженням з Російської Федерації", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, введення антидемпігнових мит на карбамід та КАС з РФ підвищить ціни на ці види добрив в Україні

Саме тому Українська аграрна конфедерація та інші аграрні об'єднання України неодноразово зверталися до владних структур з проханням захистити інтереси українських аграріїв.

У МінАПК підтримали позицію аграріїв. Очікується, що до Верховної Ради буде поданий законопроект, який обнулить мита для азотних добрив з усіх інших країн, таким чином українські аграрії отримають альтернативних постачальників.

Читайте також: Аграрії звернулися до Гройсмана через ціни на добрива

ІЦ УАК за матеріалами ukurier.gov.ua.

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування