24.11.2023 14:59

Agri Food Startup Bootcamp — прокачай свій стартап!

версія для друку
24.11.2023 14:59

Radar Tech за підтримки EIT Food (найбільшою та найдинамічнішою спільнотою харчових інновацій у світі), запустили програму підтримки інноваційних стартапів у сфері Agri Food - Agri Food Startup Bootcamp.

Завдяки участі у програмі учасники матимуть можливість удосконалити свої рішення з експертами, посилити бізнес-складову, знайти клієнтів, ознайомитися з можливостями виходу на міжнародних ринки та способами залучення фінансування.

Програма складається з двох блоків: 3-х онлайн воркшопів від першокласних експертів з бізнесу й технологій та офлайн нетворкінг зустрічі з представниками великого бізнесу, ключовими гравцями ринку й експертами, на якому в учасників буде можливість представити свої рішення, познайомитися з потенційними партнерами та позмагатися за шанс презентувати свій стартап на Why Summits у Стокгольмі.

До участі у програмі запрошуються інноваційні та технологічні стартапи й бізнеси з командою від 2-х осіб, з рішеннями в Agri Food (агро, харчова та продовольча сфера), які хочуть розвинути свій продукт і презентувати його потенційним партнерам.

"Наша місія — надихнути, навчити та підтримати українські стартапи на шляху до успіху в бізнесі. Участь у програмі допоможе учасникам здобути необхідні знання для розвитку та масштабування бізнесу, а також розширити мережу корисних контактів", — Марія Романова, директор інноваційної компанії Radar Tech, експерт з інновацій і розвитку бізнесу, ментор стартапів і підприємців.

 

Дізнатися більше та подати заявку на участь можна до 30 листопада включно на сайті: http://www.startupbootcampua.com/

 

ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ

EIT Food — найбільша європейська ініціатива підтримки інновацій у сфері харчових технологій, створена як консорціум ключових бізнес-гравців у харчовій промисловості, стартапів, дослідницьких центрів та університетів з усієї Європи.
Radar Tech — інноваційна компанія, яка була створена у 2016 році як перший корпоративний акселератор в Україні та допомагає стартапам, корпораціям те екосистемам визначати свій шлях до розвитку й інновацій.

 

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування