06.07.2016 10:01

Аграрний комітет ВРУ "ЗА" відміну квотування цукру

версія для друку
06.07.2016 10:01

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин більшістю голосів підтримав законопроект щодо відміни квотування виробництва цукру. Про це, за інформацією Agravery, стало відомо під час засідання Комітету.

Зокрема, даний законопроект «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких законів України щодо державного регулювання виробництва і реалізації цукру», внесений Кабінетом Міністрів України (реєстр. № 4532 від 27.04.2016). підтримали і виробники цукру на загальних зборах НАЦУ «Укрцукор».

Законопроект розроблено з метою відміни Закону України «Про державне регулювання виробництва і реалізації цукру» як такого, що не виконав поставлених завдань, не сприяє сталому функціонуванню бурякоцукрової галузі на ринкових засадах та не забезпечує подальшого розвитку галузі. Відповідно з ним передбачена норма щодо обов’язкових мінімальних цін на реалізацію (продаж) цукрових буряків для виробництва цукру квоти «А» і цукру квоти «А».

«Реалізація Закону України «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких законів України щодо державного регулювання виробництва і реалізації цукру» надасть можливість зберегти потенціал бурякоцукрової галузі та забезпечити її подальший розвиток на ринкових засадах», — коментують розробники законопроекту.

ІЦ УАК


Що має бути пріоритетним у завершенні земельної реформи?:
Інші опитування