22.09.2017 19:30

Аграрна партія вирішила позбавити себе «голосу» в парламенті

версія для друку
22.09.2017 19:30

Сьогодні сталася неочікувана для мене подія. Рада Аграрної партії України вирішила забрати у мене свій партійний квиток. Основною аргументацією було те, що я є народним депутатом України та представляю в Верховній Раді парламентську більшість.

Мені боляче через те, що комусь забажалось зробити на моєму імені чергову піар-кампанію. Впевнений що більшість аграріїв нашої Держави знають мій трудовий шлях та усе, що я зробив та продовжую робити заради розвитку сільського господарства України.

Якщо ми хочемо щось реально змінити в Україні, нам потрібні нові закони. Бути у Верховній Раді – це можливість домогтися цих змін. Закони не приймаються на вулиці – вони приймаються в стінах парламенту.

Чому Аграрна партія вирішила позбавити себе останнього «голосу» у Верховній Раді, а також можливості бути справді дієвою, для мене загадка.

За співвідношенням зареєстрованих і прийнятих законопроектів я належу до топ-3 найбільш ефективних депутатів Аграрного комітету Верховної Ради. За останній рік я став автором та співавтором понад 40 законопроектів, мета яких – боротьба з корупцією і розвиток реального сектору економіки.

Я був, є і далі буду боротись за права  аграріїв, незалежно від того, чи наразі я працюю у Верховній Раді, чи в інших громадських та державних установах. Я завжди відстоював інтереси селян у стосунках із владою. І я буду дотримуватися тих позицій, яким присвятив своє життя. Ці позиції полягають у тому, що селяни повинні мати гідне життя, а аграрний сектор – найкращі перспективи і умови для розвитку.

Леонід Козаченко,

народний депутат України,

президент Української аграрної конфедерації.

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування