07.12.2016 17:35

Аграрії просять Гройсмана не зривати весняну посівну

версія для друку
07.12.2016 17:35

Аграрна бізнес-сіпльнота звернулася з відкритим листом до прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з проханням не ставити під загрозу весняну посівну 2017 року. Причина можливого зриву посівної - неможливість сертифікувати насіннєвий матеріал.

Офіційне звернення також підписала Українська аграрна конфедерація.

У звя'зку з ліквідацією Держсільгоспінспекції та створенням ДП з сертифікації, виникає "вікно" тривалістю у два місяці, коли сертифікація насіння в Україні абсолютно зупиниться.

Цей період - з 5 грудня 2016 до початку 2017 року. 

"Саме період з грудня по лютий є найбільш активним у сертифікації насіння - як виробленого на території України, так й імпортованого", - йдеться у зверненні.

Така ситуація є неприпустимою, оскільки становить реальну загрозу зриву весняної посівної кампанії, наголошують аграрії. Вони просять Володимира Гройсмана звернути увагу на проблему і вжити всіх необхідних заходів для забезпечення безперервної сертифікації насіння в Україні.

Копіїі зверення направлені Міністру аграрної потітики та продовольства України Тарасу Кутовому та Першому заступнику голови Державної інспекції сільського господарства України Юрію Заставному.

Електронна версія звернення - нижче у вкладенні.

ІЦ УАК.

ДодатокРозмір
zvernennya_do_groysmana.pdf339.3 КБ

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування