13.11.2020 09:55

В Україні планують запустили виробництво безлактозного молока

версія для друку
13.11.2020 09:55

На «Тульчинському маслосирзаводі» відкрила новий цех ультрапастеризації молочних продуктів. Нові виробничі потужності призначені для виробництва фасованого молока і покликані забезпечити попит на молоко довгого зберігання. Також тут планують випускати нові види ультрапастеризованого і безлактозного молока.

Про це повідомляє пресслужба підприємства.

Новий цех зможе виробляти до 4000 тонн фасованого молока на місяць. Відзначається, що ультрапастеризоване молоко може зберігатися не в холодильнику тривалий час — 90 діб без втрати якості і зі збереженням всіх корисних речовин.

«Завдяки унікальним сучасним виробничим потужностям нового цеху ми зможемо забезпечити попит українців на якісне молоко тривалого зберігання і створити конкуренцію компаніям світового рівня», — розповів генеральний директор «Терра Фуд» Фортунато Гуадалупе.

Зокрема, в новому цеху встановлено інноваціній апарат Microbial luminescence System II для тестування молочної продукції, який є рідкістю на молочних підприємствах України.

ІЦ УАК за матеріалами AgroNews


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування