12.03.2021 14:00

В Україні озимі культури почали виходити зі стану спокою

версія для друку
12.03.2021 14:00

Рослини озимих культур за настання позитивних температур почали поступово виходити зі стану спокою. Вони мають гарну регенераційну здатність при їх відрощуванні, свідчать результати аналізів монолітів. Про це повідомляє ukragroconsult, пише agronews.ua.

«Стан рослин озимих задовільний і добрий. Фітосанітарний стан посівів озимих зернових культур добрий, проте, на листових пластинках нижнього ярусу ячменю озимого спостерігається розвиток септоріозу та гельмінтоспоріозу.

Поширеність мишоподібних гризунів за умов 2021 року незначна і не перевищує економічний поріг шкодочинності», — відзначають експерти.

У період з 8-14 березня очікується опади (2-5 мм) у вигляді дощу і мокрого снігу в західних, центральних, південних і східних областях, в північних — 5-10 мм.

«Під впливом позитивних температур висота снігового покриву на полях буде зменшуватися», — додають експерти.

ІЦ УАК за матеріалами agronews

 

Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування