10.12.2015 16:42

Стивідорні компанії можуть приватизувати

версія для друку
10.12.2015 16:42

Міністерство інфраструктури просить депутатів підтримати законопроект, який стосується виведення державних стивідорних компаній з переліку підлягають приватизації.Про це повідомили в ДП "Адміністрація морських портів України". "Мільярди доларів зараз дивляться на цей сектор інфраструктури і не йдуть виключно через те, що є обмеження щодо інвестування.

Практично у всіх країнах світу стивідорна діяльність є приватною", — повідомив міністр Андрій Пивоварський. Він також додав, що за минулий рік МІУ вже підписало меморандуми про намір інвестувати в портову галузь на суму 200 млн доларів.

Нагадаємо, нещодавно МІУ запропонувало залучити консультантів до масштабного проекту технічного аудиту портів і акваторій, ринковому дослідженню вантажопотоків і підготовці державних стивідорних компаній до приватизації. Це питання обговорювалося на зустрічі представників МІУ з представниками Світового банку, Євросоюзу, посольств США і Канади, IFC, ЄІБ, ЄБРР та бізнес-асоціацій.

У серпні у Верховній Раді був зареєстрований законопроект № 2488а, яким пропонується дозволити приватизацію 13 морських торговельних портів, а також кількох інших підприємств морської сфери.

ІЦ УАК за матеріалами Адміністрація морських портів України


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування