02.02.2017 12:38

Інновації в с/г використовують лише 5-10% компаній

версія для друку
02.02.2017 12:38

Сьогодні інновації в українському сільському господарстві використовують не більше 5-10% компаній. Про це заявив керуючий партнер InVenture Investment Group Олексій Олейников., пише «Ліга.Бізнес».

«Найпопулярніші ― це трекінг техніки і контроль за використанням палива, електронні карти і журнали обліку, супутниковий моніторинг полів і інші методи аерофотозйомки, технології управління поливом, системи паралельного водіння, автопілотування і диференційованого внесення для сільгосптехніки», ― сказав Олейников.

Крім того, за словами засновника компанії SmartFarming Артема Беленкова, великим холдингам властиво самостійно будувати свої системи управління.

«Але далеко не всі з них роблять це системно і масштабно. У більшості випадків або не впроваджується повний цикл технології, або проект не масштабується і не закриває конкретне бізнес-завдання в рамках всієї компанії», ― пояснив він.

ІЦ УАК за матеріалами Agravery


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування