© Українська аграрна конфедерація, 2006-2026.
При використанні матеріалів сайту посилання на УАК обов'язкове.
Обсяг виробництва сільськогосподарської продукції в Україні у січні 2026 року збільшився на 3,2% порівняно з аналогічним періодом минулого року.
Про це повідомляє Державна служба статистики.
У відомстві зазначають, що розрахунки індексу сільгоспвиробництва з початку року до травня проводяться на основі даних щодо продукції тваринництва, яка у січні 2026 року показала зростання на 3,2%.
Промисловий сектор тваринництва збільшив обсяги виробництва на 11,9%, проте господарства населення — зменшили на 15%.
Найбільше скорочення виробництва порівняно з попереднім роком зафіксовано у Донецькій (-39,5%) і Закарпатській (-31,7%) областях. Зростання показали Вінницька (+22,9%), Львівська (+22,7%), Кіровоградська (+7,6%), Хмельницька (+7,4%), Київська (+7,3%), Полтавська (+6,7%), Запорізька (+5,2%), Черкаська (+4,3%) Волинська (+2,7%), Харківська (+1,6%) та Одеська (1,4%) області.
ІЦ УАК за матеріалами agroportal [2]
Посилання:
[1] https://agroconf.org/category/rubrika/novini/novini-apk
[2] https://agroportal.ua/news/zhivotnovodstvo/tvarinnicki-fermi-ukrajini-zbilshili-virobnictvo-na-12