Опубліковано на Українська аграрна конфедерація (https://agroconf.org)

Головна > Уряд прийняв постанову, що забезпечить впровадження організаційних засад порядку функціонування Державного картографо-геодезичного фонду України

Новини АПК [1]
29.01.2024

Уряд прийняв постанову, що забезпечить впровадження організаційних засад порядку функціонування Державного картографо-геодезичного фонду України

29.01.2024

Кабінет Міністрів України прийняв постанову від 19 січня 2024 р. № 67 «Деякі питання функціонування Державного картографо-геодезичного фонду України» [2], розроблену Держгеокадастром. Постанова набрала чинності 26 січня 2024 року.

Цією постановою Уряду затверджено Порядок надходження, ведення обліку, зберігання та використання матеріалів Державного картографо-геодезичного фонду України, їх валідації, а також встановлено вимоги до оформлення електронного документа, що містить відомості про результати топографо-геодезичних і картографічних робіт в електронній (цифровій) формі.

Прийняття документа забезпечить впровадження організаційних засад порядку функціонування Держкартгеофонду, сприятиме захисту держави, органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання та фізичних осіб від неякісної топографо-геодезичної і картографічної інформації та продукції, а також розвитку сучасного ринку топографо-геодезичних, картографічних і геоінформаційних послуг.

Відповідно до постанови функціонування Державного картографо-геодезичного фонду України передбачається у складі національної інфраструктури геопросторових даних і формування його на основі збирання, обробки, обліку топографо-геодезичних і картографічних матеріалів в електронній (цифровій) формі, отриманих у результаті виконання загальнодержавних топографо-геодезичних і картографічних робіт, а також спеціальних топографо-геодезичних і картографічних робіт, результати яких мають міжвідомче значення, для використання їх органами державної влади та органами місцевого самоврядування, а також фізичними та юридичними особами.

Акт розроблено на виконання вимог законів України «Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність», «Про національну інфраструктуру геопросторових даних».

Довідково

Геоінформаційна система Державного картографо-геодезичного фонду України працює у режимі дослідної експлуатації. Для забезпечення користування геоінформаційною системою користувачі повинні пройти процедуру реєстрації та верифікації на порталі Держкартгеофонду (https://kartfond.land.gov.ua/ [3]).

ІЦ УАК за матеріалами Держгеокадастру [4]

Розробка сайту ІЦ "Електронні вісті"

© Українська аграрна конфедерація, 2006-2025.
При використанні матеріалів сайту посилання на УАК обов'язкове.

 
bigmir)net
'+oBM_STAT.hosts+'
'+oBM_STAT.hits+'

 
'); } //--> '); //--> bigmir)net TOP 100
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-87796853-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Джерело URL: https://agroconf.org/content/uryad-priynyav-postanovu-shcho-zabezpechit-vprovadzhennya-organizaciynih-zasad-poryadku

Посилання:
[1] https://agroconf.org/category/rubrika/novini/novini-apk
[2] https://www.kmu.gov.ua/npas/deiaki-pytannia-funktsionuvannia-derzhavnoho-karto-a67heodezychnoho-fondu-ukrainy
[3] https://kartfond.land.gov.ua/
[4] https://land.gov.ua/uryad-pryjnyav-postanovu-shho-zabezpechyt-vprovadzhennya-organizaczijnyh-zasad-poryadku-funkczionuvannya-derzhavnogo-kartografo-geodezychnogo-fondu-ukrayiny/